Vzorky validované v procesu EHK

Validované vzorky jsou k dispozici pouze v omezeném množství (jedná se o doprodej vzorků, které zbyly po realizaci cyklů EHK). Soukromým osobám vzorky neprodáváme. Zájemce, který si chce vzorky objednat, musí disponovat platným identifikačním číslem (IČO).
 
Aktuální nabídku validovaných vzorků získáte klepnutím na následující odkaz. Formulář, který se zobrazí, zároveň můžete použít i pro objednávání vzorků.
 

Nabídka vzorků validovaných v EHK

 
Stručný návod k vyplnění objednávky je k dispozici zde. Případné dotazy vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 466 530 230.

Použití

  • Rozšíření vnitřní kontroly kvality, zejména při analytických problémech, ověřování kvality nových činidel, souprav, standardů, kontrolních materiálů, měřicích systémů, postupů apod.
  • Ověření přesnosti měření a srovnatelnosti vlastních výsledků s ostatními pracovišti (porovnáním vlastního výsledku se vztažnou hodnotou deklarovanou v příslušném cyklu EHK, vlastního vychýlení s Dmax a variačním koeficientem souboru výsledků).
  • Při zpracování výsledků, které jste získali měřením validovaných vzorků, vždy nahlédněte do vyhodnocení příslušného cyklu EHK (kde byl vzorek použit) a do komentáře k vyhodnocení tohoto cyklu.

Dodávka

  • Objednané zboží vám bude spolu s fakturou (splatnost 30 dnů) doručeno prostřednictvím zásilkové služby. K ceně zásilky účtujeme přepravné a balné (pro tuzemské odběratele činí 120,- Kč, pro zahraniční odběratele 240,- Kč).

Platba

  • Bankovní převod: Bankovním převodem platí všichni aktivní účastníci cyklů EHK.
  • Dobírka: Pracoviště, která se nezúčastňují cyklů EHK, dostanou objednané zboží na dobírku. K ceně zásilky bude připočteno ještě doběrečné, které se řídí aktuálním ceníkem zásilkové služby.